Marvel یا Dc کدام محبوب تر است

خرید فیگور

ابتدا با کمپانی مارول شروع می کنیم کمپانی مارول که نامی آشنا برای تمام کلکسیون دارها و علاقه مندان به اکشن فیگور و فیگور دارد که ابتدا با کمپانی به نام تایملی شروع به کار کرد و به این نام شناخته می شد و در سال 1939 به مارول کامیکس تغییر نام داد شروع فعالیت این شرکت در کامیک بوک ها و سینما و تلوزیون بود و به مرور به دنیای اکشن فیگور و فیگور ورود کرد.

در سال 2009 والت دیزنی با مبلغ خیلی بالایی مارول اینترمیت شرکت اصلی مارول را خریداری کرد.

از معروف ترین شخصیت ها و محبوب ترین های مارول در شخصیت های مثبت و خوب می توان به کاپیتان راجرز، تونی استارک(آیرون من)، بلک ویدو، هالک، ثور (تور)، ددپول، لوگان و چندین شخصیت کثل انت من و غیره و غیره اشاره کرد. اکشن فیگور های مارول معمولا در سایز های 17 تا 30 سانتی متر تولید می شوند زیرا هدف کمپانی مارول از ساخت این اکشن فیگور ها بازی کودکان و نوجوانان است و محصولاتی تولید می کند که خیلی ساده می توانید با آن ها ساعت ها و سال ها طولانی بازی کنید و بعد از آن ها را در کلکسیون فیگور و اکشن فیگور خود نگهداری کنید.
مارول سعی کرده فیگور هایی تولید کند که هم قابلیت بازی کردن داشته باشد و هم قابلیت استفاده در کلکسیون اکشن فیگور را دارا باشد.
برای خرید این اکشن فیگورها سالانه میلیون ها دلار هزینه می شود.
تبلیغات قدرت مند مارول که البته بعد از پیوستن دیزنی به این کمپانی تبلیغات فوق العاده قدرت مندتر شد باعث شده تا فروش فوق العاده ای در زمینه فیلم های سینمایی کامیک بوک و همچنین اکشن فیگور و فیگور داشته باشد.
اگر شما هم تجربه خرید محصولات مارول را دارید با ما در میان بگذارید.

مارول یکی از دوست داشتنی ترین های دنیای ابرقهرمان ها است.
در مقابل شرور های مارول هم فوق العاده پر طردا هستند شخصیت های مثل تانوس، جاگرنات ،آنسلات،مانگاگ،تایرنت،گالاکتوس و چند شخصیت دیگر اشاره کرد اما محبوب ترین ابرشرور مارول می تواند به تانوس برسد شخصیتی که در عین شرور بود دوست داشتنی بود.

و اما کمپانی دی سی:
کمپانی دی سی در سال 1934 پا به عرصه کامیک بوک ها گذاشت این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کتاب های مصور یا همان کامیک بوک ها است.
اکشن فیگور های سری دی سی شامل شخصیت های جذابی مثل بت من، سوپر من، هارلی کوئین، واندر وومن، فلش، سایبورگ، آکوامن و تعداد زیادی از شخصیت های کوچک و بزرگ می شوند.

و شخصیت های منفی دوست داشتنی مثل جوکر دارک ساید و …

در تاریخ ۲۱ فوریه سال ۲۰۲۰، دن دیدیو، ناشر مشترک کامیک های دی سی، پس از ده سال حضور در این سمت، از سمت خود کناره گیری کرد. این شرکت دلیلی برای این اقدام وی بیان نکرد و همچنین مشخص نکرد که این تصمیم وی بوده است یا این شرکت، اگرچه این آخرین رویداد در یک تغییر ساختار بود که ماه قبل آغاز شد، زیرا در پی آن چندین مدیر ارشد از این شرکت اخراج شدند.

اکشن فیگور ها و فیگور های مارول و دی سی هر کدام جایگاه خیلی خاصی در بین طرفداران این دو برند معروف و موفق دارند.

می توان گفت سهم مارول در فروش بیشتر از دی سی است علت این امر تنوع بیشتر و وضعیت مالی و اسپانسرینگ بهتر مارول به نسبت دی سی است.
اکثر کلکسیون دارها سعی میکنند از هر دو سمت مجسمه و فیگور های خیلی خاص را جمع آوری کنند.
شخصیت هایی مثل بت من و جوکر جایگاه ویژه ای در قلب هواداران دی سی دارد به طوری که همیشه هر فیگور و اکشن فیگوری از این دوشخصیت موجود می شود به دنبال خرید آن هستند.

اکشن فیگور جوکر درمدل های مختلف برای علاقه مندان روانه بازار می شود، شخصیت هایی مثل مایکل فنیپس یا جوکر هیث لجر کلکسیون فیگور شما را چندین لول بالاتر می برد.

اما بحث بین طرفداران دی سی و مارول همیشه داغ است و این موضوع همیشه بین این دو جناح در جریان است.

نکته اصلی این است که هر فرد برای انتخاب اکشن فیگور مورد علاقه خود نقطه نظر خاصی دارد و المان های خاصی را دنبال می کند حتی امکان دارد فن مارول باشید ولی فیگوری خاص و زیبا نظر شما برای خرید را به خود جلب کند و یا حتی عکس این موضوع هم می تواند اتفاق بیوفتد.

اما دانسته های ما در این 10 سال اخیر به ما ثابت کرده که فروش محصولات مارول در ایران بیشتر از دی سی است که می تواند به دلیل تنوع بالاتر به نسبت دی سی هم باشد، اما این امر به نشانه بهتر بودن یا بدتر بود محصولات کمپانی دی سی نیست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  +  14  =  20

تخفیف نقدی !
20.000 تخفیف
100 هزارتومان تخفیف
خیلی نزدیک بود !
15000 تومان
30.000 تومان تخفیف
25000 تومان تخفیف
سری بعدی حتما برنده میشی
برنده شدی
هفته دیگه حتما برنده میشی
200.000 تومان تخفیف نقدی
متاسفم نشد که بشه
شانس خودتو امتحان کن !
گردونه شانس !هر هفته یک بار میتونی از گردونه استفاده کنی !کلی جایزه منتظرتونه پس همین حالا شانستو امتحان کن ایمیلتو  حتما وارد کن  
ایمیلتو وارد کن  حتما کد تخفیف جایزه را کپی کن موقع خرید ازش استفاده کن