قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید پرداخت  و ارسال : 

 

خرید و پرداخت :  

خرید و پرداخت کالا در مجموعه تاینی از طریق درگاه امن زرین پال امکان پذیر است و شما می توانید با اطمینان خاطر از این درگاه استفاده نمایید .

 

پرداخت درب منزل : تا اطلاع ثانوی پرداخت درب منزل انجام پذیر نمی باشد . ( به دلیل شیوع ویروس کرونا )

 

ارسال کالا : 

پس از تکمیل فرایند خرید شما می بایست نوع ارسال را انتخاب کنید . ارسال در تهران به 3 صورت و برای استان های دیگر به 2 صورت امکان پذیر است .

1- پیک(فقط تهران ) : بعد از ثبت سفارش کالای شما به روز ( در همان روز خرید) برای شما ارسال می گردد  و هزینه ارسال فقط 20.000 تومان می باشد .

نکته شماره 1: خرید شما در صورتی در همان روز برای شما ارسال می شود که بین ساعت های 7 صبح تا 6 بعد از ظهر نهایی شود (پنجشنبه ها تا ساعت 2)و در غیر این صورت  ارسال کالای شما در روز بعد انجام می پذیرد .

نکته شماره 2 : در روز های تعطیل رسمی و جمعه ها ارسال کالا انجام پذیر نیست و ارسال کالای خریداری شده شما در اولین روز بعد از تعطیلات انجام می شود .

2- پُست :  ارسال با پست ملی کشور و تحویل درب منزل  انجام می شود و بعد از ارسال کد پیگیری برای شما ارسا ل ی شود که شما می توانید از طریق آن چگونگی وضعیت مرسوله خود را از طریق سایت پست جویا شوید .

هزینه پست کالا  18000 تومان  از 1 قلم تا 10 قلم بزرگ یا کوچک .

 

نکته شماره 1 : بعد از تحویل کالا به پست مجموعه تاینی آنلاین هیچ مسئولیتی در مورد مدت زمان ارسال کالا ندارد و تمامی پیگیری ها با کد پیگیری از طریق پست امکان  پذیر است .

3-تیپاکس : ارسال با تیپاکس دقیقا مثل پست انجام می پذیرد و تنها تفاوت این دو نوع پرداخت است که تیپاکس به صورت پسکرایه انجام می پذیرد و پرداخت هزینه تیپاکس درب منزل شما انجام می شود .

 

 

Scroll Up